Polski English Deutsch

Nasze produkty

Produkty firmy Techno-Drew to szeroka gama wyrobów ze sklejki opartych na bazie nowoczesnych technologii i materiałów najwyższej jakości.
Reagując na nowe trendy we wzornictwie oraz preferencje klientów stale poszerzamy ofertę wzbogacając ją o nowe modele. Prócz produkcji tradycyjnych wzorów, opartych na pomysłach polskich, włoskich, niemieckich czy skandynawskich stylistów, produkujemy modele oparte na pomysłach naszych klientów oraz projektujemy własne wzory. Pomysły na nowe modele powstają w oparciu o obserwację rynku oraz badanie upodobań i preferencji klientów.

Dzięki doświadczeniu naszych pracowników jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać krzesło o niemal dowolnym kształcie.
W pracach nad nowymi projektami czynny udział biorą nasi analitycy finansowi tak by nie tylko wygląd był atrakcyjny ale również cena.
Cieszące się dużym zainteresowaniem rodziny krzeseł Amos, Berni i Goar to wzory zaprojektowane w Techno-Drew i zastrzeżone w Urzędzie Patentowym.
Projektowane przez nas krzesła i fotele sprawdzają się w nowoczesnych pomieszczeniach biurowych, restauracjach i kuchniach.

Starannie wybieramy naszych dostawców, współpracujemy z tymi, którzy gwarantują dobrą jakość materiałów do produkcji. Dzięki rygorystycznym, wewnątrz-zakładowym systemom kontroli jakości nasze produkty znalazły uznanie na najbardziej wymagających rynkach świata. Wyroby są wnikliwie kontrolowane na każdym z etapów produkcji. Aby zapewnić wysoką jakość krzeseł i foteli badamy ich wytrzymałość we własnym zakresie oraz w instytucjach niezależnych.
Produkowane przez nas krzesła i fotele posiadają świadectwo higieniczności klasy E1 oraz świadectwo wytrzymałości nadawane przez instytut LGA w Norymberdze.

Dbając o środowisko naturalne prowadzimy okresowe badania naszych wyrobów w kilku niezależnych instytucjach i laboratoriach. Emisja szkodliwych związków chemicznych w tym formaldehydów spełnia wszelkie normy. Badania, które zlecamy, są również niezbędne ze względu na wymogi jakie stawiają naszym wyrobom kontrahenci zza granicy.

Nowoczesny park maszynowy, jakim dysponujemy, pozwala produkować elementy trudne technologicznie dzięki temu z chęcią realizujemy projekty naszych klientów.
Dbamy również o ergonomie – pozwala nam na to charakter produkcji (sklejka profilowana), zaawansowany technologicznie park maszynowy oraz wysokie umiejętności pracowników.
Stosujemy nowoczesne, energooszczędne, sterowane komputerowo maszyny w tym centra obróbcze CNC produkcji włoskiej.